Bosch

Bendras visiems

„Bosch Group“ tvarumas reiškia įmonės ilgalaikės sėkmės užtikrinimą, kartu išsaugant gamtinę aplinką ateities kartoms. Siekiame paversti atsinaujinančiųjų išteklių energiją prieinamesne, o mobilumą saugesniu, švaresniu ir taupesniu - kurti aplinkai draugiškus produktus visiems.

Skaityti daugiau +

Apie Bosch

Technologija gyvenimui! - šūkis, kuriuo „Bosch“ kompanija vadovaujasi kiekvieną dieną. Verta paminėti, kad Bosch įmonės istorija prasidėjo dar 1886 m. Aukščiausios technologijos ir vienas tikslas – išmanesnė, labiau susieta kasdienybė. Išbandykite „Bosch“ - atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Dėmesys ateičiai ir rezultatams

„Bosch“ veikla orientuota į rezultatus. Tai įmonei padeda užtikrinti savo ateitį. Be to, taip sukuriamas tvarus pagrindas įmonės ir fondo socialinėms iniciatyvoms.

Atsakomybė ir tvarumas

„Bosch“ elgiasi apdairiai ir atsakingai visuomenės bei aplinkos labui.

Iniciatyvumas ir pasiryžimas

„Bosch“ veikia savo iniciatyva, prisiima verslo atsakomybę ir tvirtai siekia užsibrėžtų tikslų.

Bosch technologijos

„Bosch“ gerina gyvenimo kokybę visame pasaulyje inovatyviais produktais ir paslaugomis. Ji veikia keturiose verslo srityse: mobilumo sprendimai, pramoninės technologijos, vartojimo prekės ir energetikos bei statybos technologijos. „Bosch“ yra pirmaujanti „IoT“ kompanija, siūlanti naujoviškų sprendimų išmaniems namams, išmaniems miestams, jungtinio mobilumo ir jungtinės pramonės sprendimus.

Buitiniai prietaisai protingesniai ateičiai

Įmontuojami pilnai automatiniai kavos aparatai, pilnai automatiniai espresso aparatai, skrudintuvai, sulčiaspaudės, elektriniai griliai ir virduliai - kokybiškiems ir išmaniems rytams Jūsų namuose. „Bosch“ siūlo ir filtruotos kavos aparatus Jūsų patogumui. Kontaktiniai keptuvai patiems sočiausiems ryto sumuštiniams ant grilio tiesiog prie stalo - nesvarbu, ar už lango lija.

Neįtikėtinas efektyvumas

„Bosch“, kaip pasaulyje pirmaujanti indaplovių gamintoja, gali Jums pasiūlyti indaploves, kurių tylų veikimą gali pranokti tik jų lankstumas. „Bosch“ indaplovės sukurtos taip, kad Jūsų namuose ar biure būtų galima kuo lanksčiau išnaudoti erdvę ir, kad galėtumėte ne tik efektyviau plauti indus, bet ir juos gerai sutvarkyti. Siūlome Jums laisvai statomas, įmontuojamas ir kompatines indaploves. Turėdami „Bosch“ indaplovę plauti nešvarius indus norės kiekvienas!

Saugome savo aplinką

„Bosch“ siūlo pasirūpinti Jūsų kasdienybe taip, kad Jums beliktų tik svajoti kaip nuskristi į kosmosą. „Bosch“ siūlo Jums daugiau nei vien švarius ir sausus skalbinius. „Bosch“ technologijos užtikrina mažiausios galimos elektros ir vandens sąnaudas, išskirtinį patikimumą ir didžiausią patogumą. Funckija VarioPerfect skalbimo procesą pagreitina iki 65 % ir skalbiant ekonomiškai sąnaudas sumažinsite iki 50 % vieno mygtuko paspaudimu.

Home Connect Jūsų patogumui

Su Home Connect paruoškite pietus šeimai akimirksniu - orkaitę galite pradėti kaitinti dar būdami parduotuvėje vienu telefono mygtuko paspaudimu. „Bosch“ orkaitės sukurtos taip, kad užtikrintų puikius rezultatus kepant ir verdant. „Bosch“ siūlo garines virykles ir orkaites, „Bosch“ pašildymo stalčius, laisvai statomos viryklės, įmontuojamas orkaites, viryklės ir kaitlentes Jūsų patogumui jau šiandien.

VitaFresh ir NoFrost naujovės

Technologija VitaFresh išsaugo vaisius ir daržoves šviežius iki trijų kartų ilgiau - jie laikomi 0°c temperatūroje, o NoFrost technologija išlaisvins Jus nuo šaldiklio atitirpinėjimo - geniali oro cirkuliavimo sistema surenka oro drėgmę iš šaldiklio į garinimo indą ir neleidžia susidaryti ledui - o Jūs - laisvas mėgautis gardžiausiu ir šviežiausiu maistu tiesiai iš savo šaunaus šaldytuvo. Jūsų namų inovatyvui „Bosch“ siūlo išbandyti Bosch dvidurius šaldytuvus-šaldiklius.

Bosch produkciją rasite mūsų parduotuvėje

Mokėjimo būdai

Paysera-logo
Filtrai
Sort
display