Miele Scout RX2 Home Vision privalumų apžvalga

Miele Scout RX2 Home Vision privalumų apžvalga

Pristatome naujieną iš Miele - dulkių siurblys-robotas su tiesioginiu vaizdo perdavimu, 2 val. veikimo trukme ir puikiomis valomosiomis savybėmis.

"Quattro Cleaning Power"
Efektyvi bet kokių grindų siurbimo sistema

Ištraukimo sistema su keturiomis išskirtinėmis konstrukcinėmis savybėmis užtikrina aukščiausio lygio valymą. 1. Nulenkiami šoniniai šepetėliai surenka stambius nešvarumus po prietaisu. 2. Šepetėlio velenas patikimai juos surenka ir perduoda į priekinę ištraukimo angą. 3. Galinė ištraukimo anga atsakinga už kruopštų smulkių nešvarumų surinkimą. 4. Ventiliatorius užtikrina saugų nešvarumų surinkimą į dulkių talpą.

miele2

3D "Smart Navigation"
Trimatis patalpos atpažinimas naudojant kamerą

Dvi priekyje įrengtos kameros leidžia "Scout RX2" ypač tikslai atpažinti objektus trimatėje erdvėje. Jis automatiškai įvertina atstumus iki galimų kliūčių, todėl saugiai jas aplenkia. Taip baldai ir daiktai lieka apsaugoti nuo susidūrimų. Su 3D "Smart Navigation" "Scout" nesunkiai įveiks net ir sudėtingas erdves.

miele3

Šepetys kampams valyti
Besisukantys šoniniai šepečiai kruopščiam valymui

Savo nulenktais šoniniais šepetėliais, kyšančiais iš prietaiso, "Scout RX2" pasiekia net pačius atokiausius kampelius. Šepetėliai kruopščiai išvalo visus pakraščius ir išvaduoja kampus nuo įkyrių dulkių kamuolių. Kai "Scout RX2" susiduria su kliūtimi, šepetėliai palenkiami atgal, o "Scout" nesustodamas keliauja toliau.

miele4

Dulkių tapykla
Patogus naudojimas

Ypač patogu išimti dulkių tapyklą iš "Scout RX2". Atidarę ant prietaiso esantį dangtelį, išimkite ją už geltonos rankenos.

miele5

"AirClean Plus" filtras
Filtras "AirClean Plus" – ypač švarus patalpos oras

"AirClean Plus" filtras užtikrina, kad įtrauktos dulkės liktų ten, kur joms ir vieta – dulkių talpykloje. Efektyvus filtravimas ypač švariam patalpos orui.

Tinklaraščio archyvas
Filtrai
Sort
display