Liebherr

Bendras visiems

„Liebherr“, vadovaudamasi savo patirtimi, jau daugiau nei 60 metų teikia aukščiausios kokybės gaminius. Didelis įvairių prietaisų asortimentas pasižymi intuityviu valdymu, energiniu efektyvumu, klasikiniu dizainu ir daugybe praktinių funkcijų, užtikrinančių maisto šviežumą ir kokybę bei prisidedančių prie sveiko gyvenimo būdo.

Skaityti daugiau +

Apie Liebherr

Įrodyta kokybė, šviežesni maisto produktai ir aukštas energinis efektyvumas: Yra daug priežasčių pasirinkti „Liebherr“. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tvarus ir atsakingas aplinkos naudojimas, kuris yra pats svarbiausias kuriant naujus prietaisus, gaunančius svarbiausius apdovanojimus ir sertifikatus. Yra daug gerų priežasčių pasirinkti „Liebherr“ – kada priimsite gerą ir teisingą sprendimą?

Tinkamos priežastys

Siekdama užtikrinti visų gaminių patikimumą „Liebherr“ naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir komponentus. Dar gamybos procese intensyviai išbandoma kiekvieno prietaiso kokybė ir funkcionalumas.

Mąstome žaliai

Naudodama naujausią elektroniką ir itin efektyvias šaldymo sistemas „Liebherr“ visose gaminių grupėse siūlo patrauklų ir energiją tausojantį asortimentą, pasižymintį geriausia energinio efektyvumo klase.

Klasikinis dizainas

Aukštos kokybės medžiagos ir klasikinės formos – šis unikalus derinys reiškia, kad  šaldytuvai ir šaldikliai atitinka aukščiausius dizaino standartus. Aukštos kokybės nerūdijantysis plienas, tiksliai veikiantis elektroninis valdymas ir elegantiška įranga garantuoja nesenstančią eleganciją, kuri įkvepia vis iš naujo.

Liebherr technologijos

„Joks malonumas nėra laikinas, nes įspūdis, kurį jis palieka, yra amžinas“, – teigė Johannas Wolfgangas von Goethe. Bendrovė „Liebherr“, siekdama užtikrinti ilgalaikį malonumą, kuria technologijas, kurios padeda išsaugoti maisto produktų aromatą, vitaminus ir formą. Šaldymo, užšaldymo ir laikymo etape lemiamas veiksnys yra pastovios temperatūros ir oro drėgmės, pritaikytos pagal laikomus maisto produktus, sąveika.

BioFresh užtikrina ilgalaikį šviežumą

„Liebherr“ technologija „BioFresh“ užtikrina tobulą klimatą itin ilgam šviežumui išlaikyti. Kiek aukštesnėje nei 0 °C temperatūroje ir esant idealiai oro drėgmei, vaisių ir daržovių, mėsos, žuvies ir pieno produktų vitaminai, jų subtilus aromatas ir patraukli išvaizda išsaugomi gerokai ilgiau nei įprastuose šaldytuvuose.

Tinkamas šaldymas - intensyvus malonumas

Siekiant, kad investicija į šviežumą ir skonį tikrai pasiteisintų, vaisiai, mėsa ir kiti maisto produktai turi būti tinkamai laikomi, nes temperatūros svyravimai daro įtaką kokybei. Užšaldymo metu svarbiausia užtikrinti mažiausią įmanomą temperatūrą, kuri padeda išsaugoti aromatą ir ingredientus. Naujoviškos „Liebherr“ šaldymo ir užšaldymo technologijos padeda ilgiau išsaugoti patrauklią maisto produktų išvaizdą, formą ir skonį.

Ištobulintos temperatūros ir oro drėgmės sąveika

Kiek ilgai išsaugomas maisto produktų šviežumas ir aromatas, priklauso nuo temperatūros ir oro drėgmės jų laikymo metu. Skoniui didelę įtaką daro temperatūra. Tik tinkama temperatūra leis visai atsiskleisti natūraliam maisto ir skoninių produktų aromatui. Sūris kambario temperatūroje skleidžia gerokai stipresnį aromatą, nei ką tik ištrauktas iš šaldytuvo. Tačiau vyno brandinimo sąlygos priklauso nuo vyno rūšies.

Liebherr produkciją rasite mūsų parduotuvėje

Mokėjimo būdai

Paysera-logo
Filtrai
Sort
display