Kepsninių priedai

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje

Grand Feu raudonas puodas 3.5 l su dangčiu

Grand Feu raudonas puodas 3.5 l su dangčiu
59,99 €

Ekologiški ugnies įdegtukai Texas Club Original

Ekologiški ugnies įdegtukai Texas Club Original Ekologiški Texas Club Original įdegtukai greitam ir sklandžiam ugnies įkūrimui. Tinka naudoti įkuriant kepsnines, židinius, krosnis, laužavietes ir kt.
2,99 €

Ekologiški, susuktos medienos vilnos, ugnies įdegtukai Texas Club

Ekologiški, susuktos medienos vilnos, ugnies įdegtukai Texas Club Tinka naudoti įkuriant kepsnines, židinius, krosnis, laužavietes ir kt. Pagaminti iš porėtos medienos ir natūralaus vaško. Pakuotėje 25 vnt.
3,99 €

Ąžuolinių vyno statinių rūkymo kaladėlės

Ąžuolinių vyno statinių rūkymo kaladėlės. Kaladėlės skirtos karštam rūkymui, jas metant tiesiai ant anglių.
9,99 €

Romo statinės rūkymo kaladėlės

Romo statinės rūkymo kaladėlės Kaladėlės skirtos karštam rūkymui, jas metant tiesiai ant anglių. Šios rūkymo kaladėlės pagamintos iš ąžuolinių romo statinių!
9,99 €

Ąžuolo rūkymo kaladėlės

Ąžuolo rūkymo kaladėlės.Kaladėlės skirtos karštam rūkymui, jas metant tiesiai ant anglių. Ąžuolo rūkymo kaladėlės, Ąžuolo mediena suteiks patiekalui stipraus dūmo aromato ir skonio.
9,99 €

Obels medžio drožlės

Obels medžio drožlės. Drožlės skirtos karštam rūkymui, jas dedant į rūkymo dėžutę. Obels Medienos drožlės yra vertinamos kulinarijos pasaulyje savo maloniu kvapu ir saldžiu dūmu. Puikiai dera visoms mėsos rušims.
2,99 €

Vyšnios medžio drožlės

Vyšnios medžio drožlės. Drožlės skirtos karštam rūkymui, jas dedant į rūkymo dėžutę. Vyšnios dūmo skonis yra vaisinis ir saldus, taip pat jis suteikia rūkomam patiekalui tamsesnio atspalvio.
2,99 €

Medžio anglis „Texas Club“ 10 kg.

Medžio anglis „Texas Club“ 10 kg. Aukščiausios kokybės stambios frakcijos medžio anglis "Texas Club", pagaminta iš ąžuolo, buko ir skroblo medienos.
19,99 € 14,99 €
Filtrai
Sort
display