JURA

Bendras visiems

Šveicarijos bendrovė – tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, kurie siejami su aukščiausios kokybės kavos gėrimais, absoliučiu naudojimo paprastumu ir pribloškiančiu dizainu.

Skaityti daugiau +

Apie Jura

JURA yra pelniusi gausybę apdovanojimų ir nominacijų. Daugiausia jų - už inovacijas ir dizaino sprendimus. Šie šveicariški kavos aparatai išsiskiria savo elegantišku ir klasikiniu dizainu. Taip pat, pasižymi aparatų valdymo meniu patogumu, specialiai pritaikytu kiekvienai šaliai, leidžia mėgautis tekstiniais ekranais savo gimtąja kalba.

Pamatinės šveicariškos vertybės

Naujausios ir tobuliausios technologijos užtikrina baristos lygio paruoštus gėrimus. Su meile ir kokybe - iš Šveicarijos!

Nepriekaištinga kavos kokybė

Su JURA - patys populiariausi kavos su pienu gėrimai Jūsų puodelyje atsidurs vos vieno mygtuko paspaudimu.

Intuityvus valdymas

JURA nuolatos tobulina kavos aparatuose naudojamas technologijas. Inovatyvumas ir dėmesys detalėms leidžia sukurti nepriekaištingą prietaisą - nepriekaištingam gėrimui!

Jura technologijos

Galutiniame rezultate – kavos puodelis iš šviežių pupelių, šviežiai sumaltų vieno mygtuko paspaudimu, šviežiai išgauto aromato ir visa tai mažiau nei per 60 sekundžių - tiksliai pagal Jūsų asmeninį skonį. Jura gali Jums pasiūlyti naujos kartus kavos aparatus, kurie Jums paruoš tiek karštus, tiek šaltus kavos gėrimus - viskas Jūsų skoniui!

Kaip veikia JURA automatinis kavos aparatas

Vienu mygtuko palietimu paruošite tobulus kavos gėrimus – iš šviežiai maltos kavos, ne iš kapsulių. Kas atsitinka, kai aparatui nurodote pradėti ruošti norimą kavą? Sekite paruošimo procesą pažvelgę į JURA kavos aparato vidų: nuo šviežio pupelių malimo iki plikymo ir galutinio rezultato. Pamatykite, kaip išradingai dera skirtingos technologijos, kad galėtumėte mėgautis neprilygstama kava.

Produktą atpažįstantis malūnėlis P. R. G.

Siekdami užtikrinti optimalų malimą kiekvienos rūšies kavos gėrimams, JURA inžinieriai sukūrė produktą atpažįstantį malūnėlį (P.R.G.). Elektroniniu būdu valdomas itin našus malūnėlis sureguliuojamas vos per dalį sekundės, nustatant malimo smulkumą. Tai atlikti daug greičiau ir patogiau. Smulkiai sumalta kava – trumpai ruošiant, klasikinius kavos gėrimus, rupiai – lėtai plikytos kavos gėrimams.

Skirtingi plikymo procesai

JURA sukūrė vandens tiekimo impulsiniu būdu technologiją (P.E.P.®), skirtą trumpai plikomiems gėrimams, pavyzdžiui, ristretto ar espresso, ir funkciją „One-Touch Lungo“, skirtą lėtai plikomiems gėrimams. Taip pat, galima pasirinkti šaltos ekstrakcijos procesą, norint paruošti šaltai plikytų kavos gėrimus espresso būdu.

Išmanioji vandens sistema (I.W.S.®) su „CLARIS Smart“ filtru

Kavos sudėtyje yra 98 proc. vandens. Dėl to, norint paruošti tobulą kavos puodelį, reikia šviežio ir šalto vandens. Kaitinant vandenį, jame esančios kalkės sudaro nuosėdas. JURA turi sprendimą: CLARIS filtrą. Jis apsaugo kavos aparatą nuo kalcio nuosėdų ir pailgina jo eksploatacijos laikotarpį. Kavos aparato nereikia nukalkinti. Taip užtikrinama nuolatinė aukšta vandens ir kavos kokybė. Išmanioji vandens sistema (I.W.S.®) automatiškai aptinka įdėtą filtrą.

Pieno sistema

Kai kurie kavos gėrimai, pavyzdžiui, cappuccino ar espresso macchiato, ruošiami paviršių padengiant pieno puta. Naujoviški JURA kapučinatoriai yra su pažangia pieno putos technologija, kurių dėka yra sukuriama švelnios tekstūros ir ilgai išliekančios konsistencijos pieno puta, arba Jūsų pageidavimui tiesiog pakaitinančia pieną iki reikiamos temperatūros. Galite mėgautis puodeliu cappuccino vos vieno mygtuko paspaudimu!

JURA produkciją rasite mūsų parduotuvėje

Mokėjimo būdai

Paysera-logo
Filtrai
Sort
display