Franke

Bendras visiems

Nuo pat įkūrimo 1911 m. „Franke“ sekmė buvo pagrįsta naujoviška inžinerija, unikaliu dizainu ir išskirtine šveicariška kokybe. Šios vertybės ir šiandien yra „Franke“ sekmės kertinis akmuo, kartu su verslumo dvasia, į sprendimus orientuota veikla ir atsakomybes jausmu.

Skaityti daugiau +

Apie Franke

Kuriame nepakartojamus potyrius

Gamintoją „Franke“ skatina aistra ieškoti neįprastų sprendimų kasdieninių problemų eliminavimui. Kiekvienas projektas parodo „Franke“ siekį pasiekti unikalių rezultatų pasitelkus išskirtines technologijų ir dizaino naujoves. „Franke“ pasižymi tuo, kad visad ieško unikalaus būdo, kuris gaminius padarytų dar funkcionalesnius, paprastesnius, estetiškesnius - tiesiog nuostabius.

Gaminame tik tai, kad geriausia

Išskirtinė kokybė jau daugiau nei 100 metų yra vienas iš „Franke“ svarbiausių sekmės veiksnių. „Franke“ gaminiai yra patvarūs, tvirti ir tvarūs. „Franke“ nuolatos testuoja ir tobulina, ieško galimybių, kaip savo produktus padaryti dar geresnius naudoti. Šis teiginys atsispindi visame „Franke“ pridėtinės vertės kūrimo procese.

Pajustike dizaino koncepciją

Geras dizainas nėra savitikslis - forma turi sekti funkciją. „Franke“ produktų kūrėjams ir dizaineriams gaminių funkcionalumas ir nauda klientams yra jų darbo esmė. „Franke“ žino, kad jų gaminiai yra klientų įvertinami kiekvieną dieną ir suteikia džiaugsmo. „Franke“ tuo įsitikinusi ir gautais apdovanojimais bei prizais.

Franke technologijos

Įsivaizduokite tai: jūsų virtuvės plautuvė išsivalo pati, o orkaitės sistema pataria, kaip gaminti maistą. „Franke“ gamintojui šie produktai nėra tik svajonė; tai yra jų integruotų sistemų dalis, suteikianti virtuvei daugiau elegancijos, patogumo ir galimybių. Gamindami, valgydami ir pramogaudami virtuvėje su Franke produktais patirsite malonumą. O tai „Franke“ ir įkvepia padėti Jums susikurti savo svajonių pasaulį.

Visapusiški virtuvės sprendimai

Pradėkite kurti savo svajonių virtuvę, pasirinkdami virtuvės plautuvę. Pasitelkite vaizduotę ir maksimaliai išnaudokite erdvę bei išryškinkite savo stilių.

Virtuvės, unikalios, kaip ir Jūs

„Franke“ įsitikinusi, kad jūsų virtuvė turi būti unikali, kaip ir jūs. Tai turi būti vieta, kurioje malonu gaminti maistą, valgyti, pramogauti, švęsti ir užsiimti kita veikla.

Puikiai įrengta virtuvė Jums

Tinkamų virtuvės plautuvės medžiagų pasirinkimas priklauso nuo to, kokia bus jos paskirtis. Kiekviena preciziškai apdorota medžiaga turi unikalių savybių ir privalumų. Pavyzdžiui, „Franke“ iš apačios dedamos granitinės plautuvės yra spalvingos ir elegantiškos – galima pasirinkti iš šešių skirtingų gamtos atspalvių.

Tobulos plautuvės pasirinkimas

Aukščiausios kokybės medžiagos ir išskirtinės gamybos technologijos garantuoja, kad „Franke“ plautuvių kokybė atitiks jūsų lūkesčius. „Franke“ - išsirinkite pačią tinkamiausią plautuvę Jūsų namams.

Koja kojon su gamta - rušiavimo sistemos

"Franke"  rūšiavimo sistemų dėka patogiai surūšiuosite savo atliekas ir prisidėsite prie tvarios aplinkos kūrimo. Daugybė skirtingų formų, skyrių ir išmatavimų - rūšiavimo sistemos lengvai pritaikomos kiekvienoje virtuvėje.

Franke produkciją rasite mūsų parduotuvėje

Mokėjimo būdai

Paysera-logo
Filtrai
Sort
display