Falmec

Bendras visiems

„Falmec“ bendrovė gimė iš idėjos, kurią įkūrėjams – Danilui ir Maurizijui Poseriams – pakuždėjo nuojauta, bei
konkrečios rinkos paklausos, bendrovė iš pusmeistrių įmonės transformavosi į tikrą industrijos lyderį, kuriantį novatoriškus gaminius bei dizainus, kuriuose technologiniai pasiekimai derinami su rafinuočiausiu stiliumi.

Skaityti daugiau +

Apie Falmec

Trisdešimties metų patirtis ir kasdienis atsidavimas leidžia jums pasiūlyti aukščiausią kokybę bei atidumą detalėms – tikrą Europinio lygio meistriškumą. „Falmec“ jau trisdešimt metų semia žinias bei patirtį, padėjusią  sukurti plačią išskirtinių gaminių kolekciją.
Jau trisdešimt metų, kaip „Falmec“ derina technologiją ir aistrą, kad galėtų Jums pasiūlyti pačius geriausius produktus. Per šiuos trisdešimt metų „Falmec“ komanda tapo tikrais ekspertais garų surinkimo srityje ir produkcija tapo tikru virtuvinių garų surinktuvų etalonu.

Falmec technologijos

Šiandienai „Falmec“ siūlo naują technologiją, pritaikytą savo gartraukiams, leidžiančią atkurti atmosferos jonus – naudojant BIPOLAR CONTROLLED IONISATION technologiją*, jonus, kurie ne tik pašalina nemalonų kvapą, bet ir atkuria optimalią jonų pusiausvyrą gyvenamojoje aplinkoje, sukuria visokiariopą naudą Jūsų sveikatai ir namų gerovei.

Įsileiskite gryną orą

„Falmec“ gartraukiai naudodami E.ion® System pašalina visus nemalonius kvapus ir dūmus iš Jūsų aplinkos, taip pat puikiai pašalindami ir Jūsų rūpesčius dėl stilingo gartraukio montavimo Jūsų namuose. E.ion® System technologija leidžia atsikratyti dūmų ir kvapų išmetimo vamdžių, taip pašalinant visus pasitaikančius architektūrinius apribojimus. Pasekmės neabejotinai teigiamos - Jums nebereikia rūpintis nei mūrijimo, nei bet kokio pritaikymo ar techninio įrengimo klausimais. E.ion® System „Falmec“ gartraukiai yra tokie galingi, kad veikiant visu pajėgumu, gali paimti orą iki 800 m3/h ir pakeisti jį iki 25 kartų per valandą.

Lapų sensoriaus technologija

Metamorfozės ore - „Falmec“ gartraukiuose esanti E.ion® jutiklis aptinka laikiųjų organinių kompozitų (VOC), kvapiųjų dujų, fomaldehido, cigarečių dūmų, amoniako ir  visų ore esančių teršalų buvimą. E.ion® jutiklio technologija yra išskirtinis oro kokybės kitimo rodiklio matuoklis Jūsų namuose. Šios technologijos dėka Jūs galite matyti, kaip gerėjant oro sąlygoms Jūsų namuose gerėja ir lapų spalva palaipsniui pereinanti iš geltonos į žalią, indikuodama Jums, kad su „Falmec“ gartraukiu Jūsų namuose galite mėgautis šviežiausiu oru.

Carbon.zeo

Carbon.zeo technologija leidžia sujungti du elementus - anglį ir ceolitą. Anglis, kuri dažniausiai pasireiškia grafito mikrokristalų pavidalu. Šie mikrokristalai yra apdorojami tam, kad būtų išgauta porėta struktūra su dideliu vidinio paviršiaus plotu. Ceolitas - dideliu mikroporingumu pasižymintis mineralas. Turi puikias savybes sugerti organinius junginius ir vandens garus, taip yra dėl ypatingai taisyklingų mikroporinės kirstalinės struktūros savybių - šie kristalai turi daug tuščios vietos. Dėka šių inovatyvių savybių, „Falmec“ gartraukiai pasižymi dideliu sugeriamumu, savo vidiniame paviršiuje galėdami išlaikyti daugelio skirtingų medžiagų rūšių molekules.Falmec produkciją rasite mūsų parduotuvėje

Mokėjimo būdai

Paysera-logo
Filtrai
Sort
display