Dunavox

Bendras visiems

Dunavox yra viena greičiausiai besiplečiančių kompanijų vyno šaldytuvų rinkoje. Aiški misija, kryptinga organizacinė struktūra, stiprus prekybos ir aptarnavimo tinklas - visa tai leidžia pasiūlyti klientui platų asortimentą kokybiškų prekių už prieinamą kainą.

Skaityti daugiau +

Apie Dunavox

Dunavox kokybė į Jūsų namus yra atkeliavusi iš Vengrijos. Vynui skirtų šaldytuvų gamintojas Dunavox, puoselėjantis ilgametes vyno šaldymo tradicijas savo produktus siūlo ne tik restoranams, bet ir tiems, kas nori savo namuose patirtį tikrą komfortą. Dunavox garsus visoje Europoje, šiai dienai siūlantis vieną didžiausių kokybiškų vyno šaldytuvų modelių ir dydžių pasirinkimą.

Vyno šaldytuvai Jūsų namams ir verslui

Leiskite sau pajusti tikrą komfortą ir mėgautis neišdildoma akimirka. Namuose ar jaukioje sodyboje, savo restorane - leiskite sau ir savo svečiams ragauti puikiai atšaldytą vyną. Išskirtinis kompresorinis vyno šaldytuvas, elegantiška išvaizda, stiklinės durys, plieninė rankenėlė daro jį ypač patrauklų restoranuose ir moderniose virtuvėse. Vynui sudėti skirtos medinės ir metalinės lentynėlės. Taip pat, Dunavox siūlo sprendimus ir modernioms erdvėms - vyno šaldytuvus be rankenėlių su interektyviais sensoriais.


Kokybiška romantika

Leiskite atsiskleisti visiems Jūsų sugebėjimams ir subtilybėms - paruoškite nuostabią vakarienę savo mylimam žmogui, o išskirtinai puikiai atšaldytu vynu pasirūpins Dunavox. Dunavox Jūsų namuose sukurs rafinuotą, elegantiška ir prabangią erdvę. Dunavox gali pasiūlyti Jums vyno šaldytuvus su viena, dviem ar net trim vyno šaldymo zonomis - tikra klasika. Taip pat, naujos kartos Dunavox vyno šaldytuvai turi įmontuota automatinę vedinimo sistemą.

Dunavox produkciją rasite mūsų parduotuvėje

Mokėjimo būdai

Paysera-logo
Filtrai
Sort
display