Blendtec

Bendras visiems

Daugiau nei paprastas smulkintuvas. 1975 m. Utoje „Blendtec“ įkurtas veikia iki šiol. „Blendtec“ yra amerikiečių įmonė, prekiaujanti komerciniais ir gyvenamaisiais maišytuvais. Paruoškite ledus, migdolų pieną, miltus, riešutų sviestą, padažus ar karštą sriubą. Smulkintuvas maisto ruošimą paversiantis malonumu, o rezultatai restorano lygio!

Skaityti daugiau +

Blendtec

Viešai pripažintas vienu galingiausiu smulkintuvu pasaulyje - kitaip vadinamu Vasagaliu smulkintuvu. Smulkintuvas „Blendtec“ yra lengvai valdomas, nesenstantis ir naujoviškas. Būtinas kiekvienoje virtuvėje. Šis modernus sprendimas padės Jums gyventi sveikiau ir laimingiau. „Blendtec“ kursto aistras - būtent todėl tai prekės ženklas, kuriuo pasitiki profesionalūs virtuvės šefai. Vis dėlto „Blendtec“ galite rasti ne vien restoranų virtuvėse. „Blendtec“ įrenginių yra namų virtuvėse visame pasaulyje.

Sukurtas ir pagamintas Amerikoje

Smulkintuvas „Blendtec“ yra skirtas ne tik kokteiliams gaminti. Su „Blendtec“ galite pasigaminti skanių ledų ir migdolų pieno, puikių miltų ir žemės riešutų sviesto, nuostabių mirkalų ir įprastų padažų, karštos sriubos ir kitų skanių patiekalų – visą tai tik vienu mygtuko paspaudimu. Modernūs jutikliniai valdikliai suteikia automatinio trynimo galimybę. „Blendtec“ trintuvai yra su moderniais jutikliniais valdikliais, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir palengvina darbą – nuo šiol trinti ir valyti bus lengva kaip niekada iki šiol. Daugiau nereikės prižiūrėti veikiančio trintuvo – kaskart tobulai sutrinkite produktus vienu palietimu.

Pagaminti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų

„Blendtec“ technologija suteikia Jums ramybę ir komfortą, naudojamos pačios aukščiausios kokybės medžiagos ir dalys leidžia suteikti Jums ilgametę teigiamą patirtį gaminant ir trinant maistą. „Blendtec“ ašmenys pagaminti iš šaltuoju būdu kaldinto grūdinto plieno, jie iki 80 % storesni ir 10 kartų stipresni nei kitų trintuvų ašmenys. Be to, jie yra buki, o ne aštrūs. Kodėl? Kai ašmenys sukasi daugiau nei 480 kilometrų per valandą greičiu, jie neturi būti aštrūs, kad tinkamai atliktų darbą.

Pagaminta pagal griežčiausius standartus

„Blendtec“ trintuvų varikliai yra galingiausi, kokie gali būti tokiuose prietaisuose. Jie pasižymi tokia komercinei paskirčiai prilygstančia galia ir kokybe, kokia būdinga įrangai tirštųjų kokteilių kavinėse ar restoranuose. „Blendtec“ varikliai nė nestabtelėdami į vienalytę masę gali sutrinti ir kiečiausius produktus, pavyzdžiui, ledą, šaldytus vaisius ar žalias daržoves. Pramonės srityje didžiausi ir galingiausi varikliai pasižymi komercinės klasės galia ir tokiu greičiu, kokio reikia norint visiškai sutrinti net pačius kiečiausius produktus, tokius kaip ledas ir šaldyti vaisiai.

Galingas, patvarus, gražus

Dėl „Blendtec“ patentuoto penkių sienelių ąsočio dizaino produktai automatiškai traukiami link ašmenų, nes unikalus kvadratinis dizainas pertraukia trinamos masės srautą.  Produktai atsitrenkia į plokščias ąsočio sieneles, tuomet dėl inercijos produktai nustumiami į ąsočio šoną ir ten pakyla į masės viršų, tuomet apverčiami ir nusileidžia žemyn, tiesiai ant ašmenų briaunos. Į procesą kištis nereikia. „Blendtec“ trintuvai yra ilgaamžiai, o dėl suteikiamos visiškos garantijos šis pirkinys bus tikrai vertas sumokėtos kainos. Ilgiausia garantija rinkoje – nuo 8 iki 10 metų.

Blendtec produkciją rasite mūsų parduotuvėje

Mokėjimo būdai

Paysera-logo
Filtrai
Sort
display